HAVALE/EFT' DE 4% İNDİRİM KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT 200 TL VE ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO  

Teslimat Detayları

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. (Hızlı teslimat logosu veya ibaresi bulunan ürünler hafta içi 24 saat içinde kargoya teslim edilir, hafta sonu gelen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir ) Teslimat adresinin yedekparcasec.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından yedekparcasec.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

yedekparcasec.com, bir online alışveriş sitesidir ve aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Az da olsa bir ürün stoklardan fazla talep görür ve stokları tükenir ise en az 4 (dört) en fazla 10 (on) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Bu süreç ile ilgili müşteriye önceden bilgi verilir ve müşterinin beklemek istememesi durumunda ödemesi iade edilir.

Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden yedekparcasec.com sorumlu olmayacaktır.