HAVALE/EFT' DE 4% İNDİRİM KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT 200 TL VE ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO  

Pleksan

1965 yılında "PLEKSAN" adı ile kurulan firma, enjeksiyon kalıp imalatı başta olmak üzere; oyuncak, kozmetik ambalajı, beyaz eşya yedek parça imalatı gibi birçok alanda hizmet vermiştir.

PLEKSAN geçmişinden gelen tecrübesini, teknolojiyle birleştirerek yeni başarılar için yola çıkmıştır. Günümüzde başta oto yedek parçaları olmak üzere, enjeksiyon kalıbı, beyaz eşya yedek parçası, kozmetik ambalajı, oyuncak ve plastik eşya konularında hizmet vermektedir. Şu an otomotiv sektörü için başlıca ürünlerimiz; iç ve dış aydınlatma üniteleri (stop, sinyal, geri vites, tavan plaka lambaları) , iç plastik aksamlar (iç açma kolu, kapı cebi, cam açma kolu) ,dış plastik aksamlar (jant kapağı, panjur, kapı kolu) , su tertibatı elemanları (genleşme kavanozu, su fıskiyesi deposu) olarak sıralanabilir.

Firmada ISO 9001:2000, ISO/TS 16949:2002 kalite yönetim sistemi uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayarak sürekli gelişmek ve bunun yanında ana sanayilerimizde aynı kalite hedeflerini yakalayarak bu kuruluşların başarılarına katkı sağlamak firmanın kalıcı hedefidir.

* Müşteri memnuniyeti 
* Karşılıklı güvene dayanan ilişki 
* Çevreye ve insanlara saygı 
* Toplumsal sorumluluk 
* Mükemmele ulaşma hedefi 

Firmanın otomotiv yan sanayi ürünlerinin % 70'i yurt içine, % 30'u yurt dışına pazarlanmaktadır.

Ürün Karşılaştır (0)
Sırala
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 471 (16 Sayfa)