HAVALE/EFT' DE 4% İNDİRİM KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT 200 TL VE ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO  

Hakkımızda

BTB Otomotiv olarak, 20 yıla yakın süre içerisinde, sektörde, otomobil yedek parça üzerine edindiğimiz deneyimimizi e-ticaret alanına da yansıtmış bulunmaktayız.

Yüze yakın firmanın ürünlerini içeren ürün çeşitliliğimiz, müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda gün geçtikçe geliştirilerek, aranılan her otomobil parçasının bulunacağı bir kaynak haline gelmesi amaçlanmaktadır.

Fiyat politikamız ve ödeme seçeneklerimiz, tek taraflı kazanç değil kazan-kazan üzerine kurulu olarak, müşterilerimizin uygun fiyata ürün sahibi olmaları adına geliştirilmiştir.

Ürünlerimizin büyük kısmı, sipariş temin sürelerini kısaltabilmek adına, beraberinde bazı maliyetler getirse de, aynı gün içerisinde kargoya verilmek üzere stoklarımızda tutulmaktadır.

Müşterimizin soru ve istekleri adına konumlandırdığımız whatsapp bilgi hattı ile, satış esnası ve sonrasında kendilerine gerekli desteği verme arzusu içerisindeyiz.

E-ticaret sitemiz bünyesinde müşterilerimiz lehine sağlamaya çalıştığımız tüm bu avantajların yanı sıra, 'Sadık Üyelik, 'Sadık Bayilik', çeşitli hediyeler ve kampanyalar ile ilave fayda sağlamak adına da sürekli irtibat halinde olacağız.

Bu kapsamda, alanında uzman bir ekip ile müşterilerimize sattığımız ürün ve hizmetlerin arkasında olmanın sorumluluğu içerisinde, karşılıklı güven anlayışında ve kazan-kazan düşüncesinde gelecek hedeflerimize beraber yürüyeceğiz.

Saygılarımızla...